معرفي گوشي موبايل , موبايل , موبایل آيفون

اپل که با عرضه رایانه لوحی آی ‌پد ۲ خود در روزهای اخیر به شدت خبرساز است، قصد دارد در تابستان سال ۲۰۱۱ هم با عرضه آی‌ فون ۵ یکبار دیگر توجه رسانه‌ ها و علاقه‌ مندان به فناوری را برانگیزد. نسل پنج آیفون تفاوت هایی با مدل‌ های قبلی این گوشی خواهد داشت که از جمله آنها می‌ توان به استفاده از پوشش فلزی آلومینیومی در پشت گوشی اشاره کرد. همچنین قرار است نمایشگر شیشه‌ای این گوشی هم مقاوم‌تر و مستحکم ‌تر شده و در برابر خش و ضربه مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.
اپل همچنین قول داده سازگاری برخی نرم ‌افزارهای آیفون با فناوری لمسی بیشتر شود تا کاربران بدون دردسر از آنها استفاده کنند. اما آنتن دهی بد یکی از ضعف‌های جنجالی برخی مدل‌های آیفون تازه بوده که اپل قول داده در زمینه رفع این مشکل هم به طور جدی تلاش کند. چندی قبل وجود این مسکل در آیفون ۴ به شدت خبرساز شد و اپل مجبور شد تغییراتی در سیستم آنتن دهی آیفون ۴ به وجود آورد. همچنین قرار است در آیفون ۵ از پردازنده های ۵A که در آیپد ۲ معرفی شدند استفاده شود. اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب…

سایت فوردانلودز | www.4downloads.ir


شرکت اپل  بر نمایشگر گوشی هوشمند آیفون تاکید  فراوان دارد و جدیدترین تصاویر منتشر  شده از مدل جدید این گوشی موسوم  به iPhone 5 نشان می دهد که نمایشگر آن را نسبت به مدل قبلی بزرگتر کرده است.
این گوشی جدید باریک تر از iPhone 4 طراحی شده  و در کل به اندازه مدل قبلی خود ساخته شده است؛ اما اپل در این گوشی سعی کرده است که بخش اعظم بدنه را به نمایشگر اختصاص دهد و قاب بیرون بخش محدودی را اشغال کند. گوشی iPhone 4 شامل نمایشگر ۵/۳ اینچی می‌شد و این در حالی است که تصاویر جدید منتشر شده iPhone 5 را با نمایشگر ۹/۳ اینچی معرفی کرده است.
این نمایشگر  تمام سطح بیرونی را تا لبه قاب  در بر می‌گیرد و بر این اساس،  کاربر در قسمت رویی گوشی یک نمایشگر  بزرگ را مشاهده می‌کنند. در کنار این  خبر شایعاتی در مورد گوشی iPhone Mini منتشر شده است که احتمال می‌رود همزمان با iPhone 5 به دست کاربران برسد.
منابع آگاه اعلام کرده‌اند که اپل در ژوئن سال  جاری iPhone 5 را به طور رسمی معرفی می‌کند. گفته می‌شود که این گوشی به  پردازنده گرافیکی پیشرفته و سیستم NFC مجهز شده است.
 با توجه به اینکه بازار اخبار آیفون ۵ داغ است، از این رو یک گروه خلاق از وب سایت NoWhereElse در اقدامی جالب، تمامی شایعات پیرامون آیفون ۵ را به صورت تصویری در یک عکس به نمایش گذاشته است.
در این تصویر پیشبینی هایی در مورد طراحی جدید آیفون ۵، حذف شدن برخی دکمه های فیزیکی، ارتقا یافتن بخش های سخت افزاری و نرم افزاری آن به چشم می آید.
به گزارش فوردانلودز، هر شایعه بر اساس احتمال به وقوع پیوستن آن امتیاز گذاری شده است. این عکس هم اکنون در زیر قابل دریافت است.
dl [
دانلود – با حجم ۶۷۰ کیلوبایــت
]

pass [ پســـورد :
www.4downloads.ir – به کوچک بودن حروف دقت
نمائید ]