رپورتاژ

همه چیز درباره استارتاپ تهران سوئیت: مرجع اجاره روزانه آپارتمان در تهران

کسب و کارهای نوین فراوانی در گوشه و کنار کشور در حال رونق گیری بوده و هر کدام از استارتاپ ها می کوشند تا با ارائه ایده ای خلاقانه، سعی در برطرف ساختن نیازهای جامعه نمایند. از جمله این ها، استارتاپ «تهران سوئیت» بوده که به اجاره روزانه آپارتمان در تهران برای مسافرین عزیز می پردازد.

اجاره روزانه آپارتمان در تهران به چه صورت انجام می شود ؟

اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اغلب برای مسافرین عزیز کاربرد دارد. فرض کنید که به شهر تهران سفر کرده اید و می خواهید که در یک خانه اسکان یابید. یک آپارتمان مبله که اختیار کامل آن دست شما و کلیدش را در اختیار دارید. در این صورت می توانید از پلن های مختلف اجاره روزانه آپارتمان در تهران استفاده نمایید.

فرآیند اجاره روزانه آپارتمان در تهران به چه صورت است؟

برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران کافی است که به وب سایت تهران سوئیت به نشانی https://tehransuite.com رفته و در همان ابتدا می توانید بر اساس فیلترهای موجود در سایت، مشخصات آپارتمان خود را انتخاب فرمایید:

 

همان گونه که در تصویر فوق نیز مشاهده می کنید، شرایطی که وب سایت برای اجاره روزانه خانه در تهران همان ابتدا از شما می پرسد، به شرح زیر است:

۱- منطقه مورد نظر در تهران برای اجاره آپارتمان مبله

۲- حداقل اتاقی که شما برای اجاره سوئیت در تهران نیاز دارید

۳- حداکثر قیمتی که شما می توانید برای اجاره آپارتمان مبله تهران هزینه کنید. (غالبا اجاره سوئیت ارزان در تهران را ترجیح می دهند.)

۴- این که آپارتمان مبله انتخابی شما برای اجاره آپارتمان مبله تهران دارای پارکینگ باشد و یا خیر.

 

فرآیند اجاره روزانه خانه در تهران به چه صورت است ؟

پس از این که مشخصات وارد شده در وب سایت بالا را وارد نمودید، لیستی از آپارتمان های مبله جهت اجاره سوئیت در تهران به شما نمایش داده خواهد شد. می توانید در این لیست به گشت و گذار پرداخته و موارد مختلف را بررسی فرمایید.

پس از این که واحد مورد نظر را انتخاب فرمودید، حتما کد ملک را یادداشت نموده و سپس از طریق پشتیبانی در تلگرام آن را در اختیار واحد رزرو آنلاین آپارتمان مبله قرار دهید. سپس می توانید با پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه اقدام به رزرو واحدها نمایید.

اجاره سوئیت مبله در تهران چه شرایطی دارد ؟

از آنجا که اجاره سوئیت مبله در تهران تابع شرایط و قوانینی است، توصیه می شود که قبل از رزرو آپارتمان مبله شرایط را در همان وب سایت تهران سوئیت مطالعه فرمایید. از جمله شرایط اجاره آپارتمان مبله تهران این است که ارائه مدارک شناسایی و محرمیت الزامی است.