آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار بازيابي اطلاعات , نرم افزار سودمند و کاربردی

APKF Adobe Product Key Finder 2.4.5.0 + Portable نام یک نرم افزار سودمند و مفید، به منظور بازیابی رمزهای فعال سازی محصولات شرکت ادوبی، از سیستم کامپیوتری شماست. همانطور که می دانید، زمانی که شما یک محصول نرم افزاری را خریداری می کنید، لایسنز مربوطه در رجیستری ویندوز ذخیره شده و در بسیاری از موارد شما از سریال یا کلید فعال سازی آن بی خبر هستید. اگر شما سریال فعال سازی محصولات ادوبی را نداشته باشید، نرم افزار APKF Adobe Product Key Finder می تواند با ارائه پیشنهادی بسیار ساده، امکان بازیابی آنان را برایتان فراهم کند. مشکلاتی نظیر کرش کردن سیستم عامل یا تعویض اجباری ویندوز، باعث از دست رفتن اطلاعات شما خواهند شد، اما نرم افزار APKF Adobe Product Key Finder، به منظور جلوگیری از هدر رفتن هزینه های شما، امکان بازیابی رمزهای فعال سازی را برای شما فراهم می آورد.
نرم افزار APKF Adobe Product Key Finder به طور کامل پشتیبانی میکند ازمحصولات کمپانی ادوبی در نسخه های CS3, CS4, CS5, CS6 و سریال های فعال سازی محصولات این کمپانی را از رجیستری و یا حافظه کش هارد دیسک بازیابی کرده و در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در فعات بعدی نیز به آسانی از آنان استفاده کنید.

 

APKF Adobe Product Key Finder

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار APKF Adobe Product Key Finder :

– قابلیت بازیابی رمزهای فعال سازی محصولاتی از جمله : Adobe Creative Suite CS6, Adobe CS5, Adobe CS4, Adobe CS3, Adobe Acrobat, Adobe Dreamweaver, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Flash, Adobe Fireworks

– امکان جستجوی رجیستری و کش هارد دیسک برای بازیابی رمزهای فعال سازی

– قابلیت تشخیص خودکار محصولات ادوبی و تهیه بک آپ از سریال های فعال سازی

– قابلیت ذخیره نتایج در قالب فایل های متنی