آرشيو موبایل , نرم افزار آندروید , نرم افزار موبایل

گوگل الو (به انگلیسی: Google Allo 4.0.014_RC09) یک نرم‌افزار پیام‌ رسانی فوری تلفن همراه توسعه یافته به وسیله گوگل است که در ۱۸ می ۲۰۱۶ در گوگل آی/او رونمایی شد و به شما این امکان را می دهد که بیشتر صحبت کنید و کار بیشتری در حوزه اپ های پیام رسان انجام دهید. به کمک استیکرها،دودل ها و آرشیو بزرگی از اموجی ها و متون در این نرم افزار حالات و احساسات فعلی خودتان را بهتر ابراز نمایید. نرم‌افزار در تابستان ۲۰۱۶ برای سیستم‌عامل‌های اندروید و آی‌اواس منتشر شد.

 

Google Allo 3.0.006_RC08 اپلیکیشن پیام رسان گوگل الو

 

 

ویژگی‌های Google Allo:

این نرم افزار براساس شماره تلفن کاربر کار خواهد کرد.

پاسخ هوشمند

این نرم افزار موبایلی برای پاسخ به آخرین پیام فرستاده شده از سوی هموند و براساس تکنولوژی یادگیری ماشینی به شما پیشنهادهایی، در پاسخ به پیام، ارایه می‌نماید که از بین چندین گزینه قابل انتخاب می‌باشند. این ویژگی همچنین می‌تواند براساس آخرین تصویر ارسال شده توسط کاربر یک پاسخ برای شما پیشنهاد نماید. شبیه این ویژگی در نرم افزار موبایلی گوگل با نام اینباکس نیز وجود داشت . این ویژگی بر اساس انطباق رفتارهای کاربر، پیشنهادها را ارایه می‌نماید.

حالت ناشناس

این حالت یک گزینه قابل انتخاب است که با استفاده از آن می‌توان گزینه‌های گفتگوهای پاک شونده، یادآورهای خصوصی و ارسال پیام بصورت رمزگذاری سرتاسری را انتخاب و فعال نمود.

نجوا/فریاد

با استفاده از این ویژگی می‌توان شدت صدای یک پیام متنی را افزایش و یا کاهش داده و به مخاطب خود انتقال دهند.  کاربران می‌توانند اندازه پیغام‌های خود را با توجه به حالت‌های احساسی‌شان بزرگ یا کوچک کنند

دستیار گوگل

یک دستیار مجازی محاوره‌ای است که ارتباط مستقیمی با دستیار گوگل و گوگل ناو دارد و امکانات مربوط به جستجوی صوتی از طریق آن پشتیبانی می‌شود.

مارک زدن عکس ها

به کمک این قابلیت و اضافه کردن دودل هاو متون به عکس هایتان تصاویر شگفت انگیزی خلق کنید