آرشيو موبایل , نرم افزار آندروید , نرم افزار موبایل

الوهای یک سرویس ارتباطی ابری می باشد.که شما می توانید در کشورهای مختلف شماره تلفن محلی داشته باشید. همیشه همه ی کسب و کارها محدود به داخل کشور و وابسته به منابع داخلی نیستند. با گسترش اینترنت و پیشرفت راه های ارتباطی، این روزها کسب و کارهای مختلف از سراسر دنیا، ساده تر و سریع تر از گذشته با یکدیگر در ارتباط بوده و به انجام معاملات تجاری می پردازند.اگر شغل تان ایجاب می کند که دائما با دیگر کشورهای دنیا در ارتباط باشید، و یا کسب و کاری دارید که عمده مشتریانش را ساکنان خارج از ایران تشکیل می دهند، قطعا به یک نمایندگی یا دفتر کار در فراسوی مرزهای کشور احتیاج خواهد داشت.اما لازم نیست که این دفتر کار، حتما یک دفتر کار فیزیکی باشد؛ شاید یک دفتر کار مجازی هم بتواند با هزینه ای صدها برابر کمتر، به همان نسبت برایتان مثمر ثمر واقع شود. یک گزینه خوب برای این کار، سرویس های ارتباط ابری تلفنی هستند که می توانند نقش یک دفتر کار مجازی را درهر نقطه از دنیا که بخواهید، برایتان ایفا کنند.شما میتوانید با الوهای برای هر شماره یک پیغام خوش آمدگویی ضبط کنید و شماره را به قابلیت های فوروارد به شماره دیگر, پیغام گیر صوتی, فکس و … روی داخلی های مجزا مجهز نمایید. این سرویس یک ارتباط ابری ایرانیست که می تواند در ۱۸ کشور دنیا برایتان شماره تلفن ثبت کرده و قابلیت هایی همچون پیغام خوش آمدگویی، دریافت فکس و پیامک و پیام صوتی، دایورت تماس و پخش پیام های صوتی آماده را برایتان مهیا کند تا بهترین عملکرد را در شغلتان داشته باشید.لازمه ثبت نام در alohi، فقط و فقط داشتن یک ایمیل و یک شماره تلفن است. با همین دو مورد می توانید در ۱۸ کشور دنیا برای خود یک شماره اختصاصی با کد آن کشور بسازید و از آن برای ارتباط با مشتریان برون مرزی تان بهره ببرید.شما با این برنامه هر کشوری را که انتخاب کنید قادر به گزینش شهر مد نظرتان هم هستید. مثلا اگر انتخابتان کاناداست، می توانید شماره تان را برای شهر تورنتو (با فرض این که مشتریان شما در این شهر متمرکزند) رزرو کنید. alohi برای شماره های مجازی که برایتان ایجاد می کند، پنج قابلیت ویژه فراهم کرده: امکان دریافت فکس، صندوق صوتی، دایورت تماس روی خطوط دیگر، تعیین پیغام خوشامدگویی و دریافت SMS و MMS.در انتها لازم است بدانید که alohi توسط شرکت آتریسا زیرمجموعه افرانت پیاده سازی شده است. شرکت افرانت در انتهای سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ پروانه FCP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران شد. با این قابلیت ها و این سطح از کیفیت، alohi نه تنها می تواند بستر را برای برقراری ارتباطی ایمن، سریع و کم هزینه میان کسب و کارهای ایرانی و سایر ملل دنیا فراهم کند، بلکه ابزار خوبی برای کمپانی های خارجی هم هست تا بتوانند با ثبت یک شماره در ایران، با مشتریان ایرانی خود ارتباط بهتری داشته باشند.و در پایان این سرویس، به زودی کشورهای بیشتری به جمع کشورهای پشتیبانی شده در اپ اضافه خواهد شد و ضمنا امکان برقراری تماس از طریق شماره ها هم در دستور کار تیم قرار دارد. alohi را می توانید هم در وبسایت سرویس، و هم در پلتفرم های iOS و اندروید تجربه کنید.هم اکنون میتوانید این نرم افزار پرکاربرد را به وسیله ی سایت فوردانلود و از طریق کافه ی بازار دریافت نمایید.

 

alohi

 

قابلیت های alohi
_ شماره تلفن محلی: یک یا چندین شماره محلی از لیست کشورهای موجود خریداری نمایید.
_پیغام خوش آمدگویی: برای هر شماره یک پیغام خوش آمدگویی ضبط نمایید.
_تعریف داخلی: داخلی های متعدد با قابلیت های فوروارد به شماره دیگر, پیغام گیر صوتی, فکس و … به شماره خود اضافه کنید. برخی از شماره ها حتی از SMS نیز پشتیبانی می کند.
_پروفایل و زمانبندی: کارکردهای مختلف برای هر پروفایل (روز و شب) تعریف کنید. این پروفایل ها می توانند با زمانبندی مورد نظر شما تنظیم گردند.
_بدون نیاز به اینترنت: شما تنها برای تنظیمات پروفایل و دیدن تاریخچه تماس ها نیاز به اینترنت دارید. شما می توانید با قابلیت فوروارد به شماره دیگر روی شبکه تلفن معمولی تماس دریافت کنید.
_چند دستگاه: به تنظیمات و تاریخچه تماس حساب کاربری خود به صورت یکسان و یکپارچه در دستگاه های مختلف خود دسترسی داشته باشید.