آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار مديريت دانلود

دانلود منیجرInternet Download Manager 6.25 Build 18 Final Retail + Portable یا IDM نرم افزار اینترنت دانلود منیجر یکی از قویترین و بهترین نرم افزار های دانلود می باشد. نرم افزار IDM می تواند سرعت دانلود شما را تا ۵ برابر یا %۵۰۰ افزایش دهد. نرم افزار آی دی ام با تمامی مرورگرها و سیستم عامل های موجود سازگاری کامل را دارد. با نصب نرم افزار دانلود منیجر به راحتی از سایتهای YouTube, Google Video, MySpaceTV دانلود کنید.
همچنین اگر در هنگام دانلود ارتباط اینترنتی شما قطع شود بدون نگرانی می توانید ادامه فایل را پس از برقراری ارتباط مجدد دریافت نمائید . شما از طریق برنامه Internet Download Manager می توانید انواع فایل ها را به آسانی دریافت کنید. از ویژگی های نرم افزار IDM می توان به ظاهری ساده, پشتیبانی از اکثر مرور گرهای محبوب, نصب آسان, قابلیت ادامه یافتن دانلود بعد از قطع اتصال از اینترنت, زمان بدنی دانلود ها و … اشاره کرد. شما هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدید ترین ورژن نرم افزار دانلود منیجر Internet Download Manager را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. همه شما با نرم افزار محبوب و قدرتمند مدیریت دانلود Internet Download Manager 6.25 Build 18 Final Retail + Portable یا IDM آشنایی دارید. بدون شک می توان آن را پرسرعت ترین و قوی ترین نرم افزار دانست زیرا سرعت دانلود را تا۵ برابر افزایش می دهد.
نرم افزار دانلود منیجر با همه مرورگرها و سیستم عامل ها سازگاری داشته و با نصب آن می توانید به سادگی از سایت های YouTube, Google Video, MySpaceTV دانلود نمایید.
اگر چنانچه هنگام دانلود در اینترنت شما اختلال ایجاد شود پس از اتصال دانلود ادامه خواهد یافت. نرم افزار IDM ظاهری ساده دارد و می تواند دانلود شما را زمان بندی نماید.

Internet Download Manager

 

قابلیت های اصلی نرم افزار Internet Download Manager :
– توانایی دانلود کامل یک سایت
– پشتیبانی از زبان فارسی و زبان های دیگر
– دانلود آسان تنها با یک کلیک
– قابلیت ادامه دانلودها بعد از چندین بار دانلود
– قابلیت Drag and Drop لینک ها در IDM
– توانایی زمانبندی لیست دانلود
– پشتیبانی از تمامی نرم افزارها و مرورگرهای محبوب
توانایی یکپارچه سازی پیشرفته با مرورگر و هماهنگی با آن
– امکانات ویژه برای دانلود ویدیو و فایل های فلش
– بیشترین سرعت دانلود در هنگام دریافت فایل
– ویروس یابی فایل های دانلود شده
– پشتیبانی از پروتکل های HTTP, FTP, MMS و HTTPS
– افزایش پنج ۵ برابری سرعت دانلود ب
– پشتیبانی از انواع پروکسی سرورها مانند Microsoft ISA, FTP proxy servers