آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , مکینتاش , نرم افزار اینترنت , نرم افزار پرتابل , نرم افزار مرورگر وب , نرم افزار وب سایت
Mozilla Firefox 38.0.1 Win/Mac/Linux+Portable مرورگر موزیلا فایرفاکسReviewed by MiladIT on May 16Rating:

Mozilla Firefox 38.0.1 یکی از بی نقص ترین مرورگر های حال حاضر دنیاست . این مرورگر تغییرات زیادی را هم در واسط کاربری دهد تا علاوه بر قدرت و کیفیت کاربران بتوانند با یک واسط کاربری جذاب تر از گذشته به گشت و گذار در اینترنت بپردازند و مطابق همین پیش بینی ها این نسخه مانند همان چیزی که از قبل به واسطه عکس های متعدد به نمایش در آمده بود این نسخه ارائه گردید. نسخه ی جدید به دلیل سازگاری بسیار ویژه ای که با موتورهای پردازشی در کدها به زبان های مختلف دارد با سرعتی بسیار بالاتر صفحات را بارگزاری خواهد کرد و این مورد برای کاربران که به مراتب از سرعت های نسبتا پائین بهره می برند بهترین خبر و هدیه خواهد بود.
از دیگر موارد قابل توجه وجود بیش از ۵۰۰۰ افزونه برای این مرورگر می باشد که کاربران می توانند به کمک آن ها مرورگر را به ظاهر دلخواه تغییر داده و قابلیت های پیشفرض فایرفاکس را توسعه داده یا بهینه کنند.

Mozilla Firefox 38.0.1 Win/Mac/Linux+Portable مرورگر موزیلا فایرفاکس

 

Changelog: (38.0.1)

[Fixed]-Systems with first generation NVidia Optimus graphics cards may crash on start-up

[Fixed]-Users who import cookies from Google Chrome can end up with broken websites

[Fixed]-Large animated images may fail to play and may stop other images from loading

[Fixed]-WebRTC H264 video streams from CiscoSpark native clients are not decoded correctly. (Fixed in Firefox ESR 38.0.1; was already fixed in Firefox 38.0)

[unresolved]-Responsive images do not update when the enclosing viewport changes

مرورگر موزیلا فایرفاکس ویکیپدیا Mozilla Firefox browser wikipedia       مرورگر موزیلا فایرفاکس سافت پدیا Mozilla Firefox browser softpedia

دریافت مرورگر موزیلا فایرفاکس زبان انگلیسی فارسی برای ویندوز،لینوکس،مکینتاش به همراه نسخه پرتابل Mozilla Firefox 38.0.1