آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار امنيتي , نرم افزار اینترنت

Time Boss PRO 3.13.000.0 نرم افزاری است که چون در محیط خانواده، معمولا والدین مایلند تا فرزندان تنها در ساعات مشخص و به مدت زمان معینی به سیستم دسترسی داشته باشد و علاوه بر این شاید نخواهد به نرم‌افزارها، بازی‌ها ویا سایت‌های خاصی دسترسی داشته باشند. کنترل تمامی این موارد سخت و دشوار را امکان پذیر می سازد. اگر شما بخواهید بصورت حضوری این موارد را کنترل کنید زمان و وقت زیادی را از دست خواهید داد و در ضمن در بسیاری از موارد مانند کلاس‌های آموزشی که تعداد افراد افزایش می‌یابد، کار غیر ممکنی است. راه حل مناسب برای حل مشکل فوق استفاده از نرم افزار Time Boss Pro است. نرم‌افزار Time Boss Pro به شما این امکان را می‌دهد تا قوانین و مقررات مورد نظر را برای هر یک از کاربران تعیین نموده و کنترل کاربران را به عهده نرم‌افزار بگذارید.

Time Boss Pro 3.13.000.0 مدیریت بر فعالیت های کاربران سیستم

 

Changelog: (3.13.000.0)

Synchronization with internet time servers in kid sessions improved.

Screenshots problem on some Windows systems fixed.

In White List of internet sites added “All other sites” item. So you can set the time limitation for all others sites except existing in the list, if needed.

White and Black Lists of internet sites improved. Now you can use time limitation for subdomains and subfolders of site.

تایم باس پرو سافتپدیا Time Boss Pro softpedia

دریافت برنامه کنترل استفاده از سیستم و نظارت والدین بر فعالیت های فرزندان Time Boss PRO 3