آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار گرافیک

FurMark 1.15.2.2  یک برنامه فوق العاده برای تست حداکثر کارایی و بنچمارک و همچنین تست استرس کارت گرافیک می باشد که از دسته نرم افزارهای بنچمارک بر پایه OpenGL می باشد که برای این امر از الگوریتم های رندرینگ FUR استفاده می کند و نتایج و امتیازات حاصله از این برنامه قابلیت به اشتراک گذاری و مقایسه با سایر تست هایی که توسط این برنامه در سراسر جهان توسط کاربران دیگر گرفته شده اند را بصورت آنلاین دارا می باشد.
عملیات رندرینگ بر پایه الگوریتم های FUR فشار زیادی را بر کارت گرافیک تحمیل کرده و باعث بالا رفتن دمای آن تا حداکثر ممکن می شوند و از آن جا که این برنامه از این الگوریتم رندرینگ استفاده می کند، می توان آن را یک برنامه تست پایداری و استرس کارت گرافیک هم به حساب آورد.
در حالتی که از این برنامه برای بنچمارک کارت گرافیک استفاده شود، امتیاز دهی بر مبنای تعداد فریم هایی هست که در یک مدت زمان مشخص بر روی صفحه نمایش داده می شود و هرچه کارت گرافیک در پایان امتیاز بیشتری را کسب کند، به منزله قدرتمندتر بودن سیستم گرافیکی می باشد.

سایر مشخصات:
*قابلیت انتخاب بین ۲ حالت بنچمارک و تست استرس/پایداری
*قابلیت مانیتور کردن دمای سطح پردازنده گرافیکی وهمچنین ذخیره سازی تغییرات دمایی در یک فایل
*قابلیت انتخاب رزولوشن از لیست پیشفرض برنامه یا انتخاب بصورت دستی
*قابلیت انتخاب تکنیک پردازشی MSAA
*نمایش مشخصاتی مثل رزولوشن انتخابی،FPS،میزان مصرف حافظه گرافیکی، درصد پردازش گرافیکی و تغییرات لحظه ای دما در قابل نمودار در طی تست ها

FurMark 1.15.2.2 تست عملکرد و کارایی کارت گرافیک کامپیوتر

 

دریافت برنامه تست کارت گرافیگ FurMark 1