دانلود کارتون و انیمیشن , موضوعات گوناگون

تام و جِری، کارتون تلویزیونی و برنده جایزه اسکار آمریکایی است. اولین قسمت‌های این پویانمایی بین سالهای ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۷ میلادی توسط مترو گلدوین مایر در هالیوود تولید شد و خالقِ آنها ویلیام هانا و ژوزف باربارا بودند که آن را نویسندگی و کارگردانی می‌کردند.

این کارتون تلویزیونی در مورد موشی به نام جری (Jerry) و گربه‌ای به نام تام (Tom) بود، که از قسمت‌های کوتاه ساخته می‌شد. تقریبا همه ی ما با هر سنی ، خاطرات کودکی بسیاری را با سری کارتون های تام و جری داشته ایم ، در این مطلب از سایت فوردانلودز ، قصد داریم به مناسب نزدیک شدن به سال نوی میلادی ، انیمیشن جدید و ۲۰۱۴ تام و جری را با عنوان Tom and Jerry Santas Little Helpers 2014 برای شما دوست داران این شخصیت ها آماده دانلود کنیم ؛ تام و جری به عنوان دوست داشتنی ترین شخصیت های کارتونی تشکیل شده از یک موش و گریه هستند که در زمینه های مختلف با همدیگر رقابت می کنند ، تام و جری دوست داشتنی در این قسمت از سری انیمیشن های کوتاه ، بایست با کنار گذاشتن تفاوت ها ، سلایق و علایق خود ، به برپا ماندن مراسم کریسمس سال ۲۰۱۴ کمک نمایند.

در این قسمت از تام و جری ، موش و گربه ی محبوب ما در یک زمستان خشمگین قرار می گیرند و یکی از جذاب ترین قسمت از مجموعه سری های زمستانی تام و جری را تشکیل داده اند. امیدواریم با دانلود و تماشای این انیمیشن بسیار زیبا لذت ببرید.

سایت فوردانلودز | www.4downloads.ir