آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , مکینتاش , نرم افزار اینترنت , نرم افزار پرتابل , نرم افزار شبكه

FileZilla 3.23.0.2+Server 0.9.59 یکی از برترین نرم افزار برای مدیریت اف تی پی میباشد. این نرم افزار به صورت متن باز کاملا رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است. نرم افزارهای که در این زمینه کاربرد دارند کار اصلی آنها انتقال فایل به دنیای مجازی میباشد بیشتر کاربرد این نرم افزارها برای دارندگان وب سایت میباشد که از طریق آن میتوانند دانلود و آپلود خود را با سرعت بیشتری انجام دهند از امکانات این نرم افزار میتوان به ایست کردن فایل در هنگام انتقال و از همه مهمتر دارای امنیت بسیار بالا در انتقال فایل میباشد که به صورت کد شده فایل ها ارسال و در مقصد آنرا به صورت فایل مبدا تبدیل میکند و آنرا از هجوم هکرها در امان نگه میدارد.

با افزایش روز افزون تعداد سایت ها در اینترنت به طبع نرم افزارهای کاربردی هاست و برنامه های آپلود و دانلود نیز رونق بیشتری گرفته اند و تعداد آنها نیز رو به افزایش است و شرکت های ارائه دهنده در تلاشند تا با ارائه نرم افزارهای جامع تر و کامل تر نیاز کاربران را در این زمینه برطرف ساخته و بخش بیشتری از سهم بازار را نیز در اختیار خود بگیرند و به کاربران خود بیافزایند. از نرم افزار های ارائه شده در این زمینه می توان به CuteFTP اشاره کرد. اما نرم افزاری که امروز قصد معرفی جدیدترین ورژن آن را داریم FileZilla است. یک نرم افزار مطمئن و با سرعت بالا در زمینه مدیریت فایل های FTP نرم افزار FileZilla می باشد.
برنامه محبوب فایل زیلا توانایی پشتیبانی از FTPS و گیرنده های SFTPرا دارد , رابط کاربری ویژوال این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد به سادگی فایل های خود را با سرعت بالا درون پوشه های انتخابی خود منتقل نمایند.
این نرم افزار همچنین قابلیت انتقال چندین فایل به صورت همزمان را نیز دارد. FileZilla به صورت متن باز بوده و روی تمامی ورژن های ویندوز و لینوکس نصب می شود و توانسته پرسرعت ترین و قدرتمند ترین نرم افزار مدیریت اف تی پی شناخته شود.

 

FileZilla 3.23.0.2 Win/Mac/Linux+Portable+Server 0.9.59 مدیریت FTP فایل زیلا

 

قابلیت های نرم افزار FileZilla :

– امکان محدود کردن پهنای باند اشغال شده توسط نرم افزار.
– امکان قطع آپلود یا دانلود و شروع مجدد از ادامه آن.
– مدیریت فایل ها در هاست.
– پشتیبانی از Ftp , SSL , FTPS , SSH و…
– قابلیت زمان بندی.
– بسیار سریع و ساده
– پشتیبانی از FTP, FTPS, TLS, SSH و SFTPو IPv6,SOCKS5 و HTTP/1.1
– پشتیبانی از زبان فارسی
–انتقال فایل های حجیم بالاتر از گیگابایت و انتقال آنان با درگ و دراپ
– پیکربندی شبکه
–ویرایش گزینه های فایل های سرور
– جستجوی فایل های سرور و انتقال آنان به چندین سرور

و…