آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار سودمند و کاربردی

ویندوز دارای قابلیتی است که به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند فولدرها و فایل های شخصی خود را از دید سایرین مخفی کند. اما برای اینکه بتوان یک درایو را از لیست درایوهای مای کامپیوتر مخفی کرد چه باید کرد؟ نرم افزار ۱st Disk Drive Protector برای همین کار ساخته شده و می تواند درایوهای کامپیوتر را مخفی کند. شما به آسانی میتوانید با استفاده از این برنامه هر کدام از درایوهای مورد نظرتان را از لیست درایوهای مای کامپیوتر مخفی کنید و هر زمان که به آن نیاز داشتید مجددآ آنرا ظاهر نمایید. سرعت این نرم افزار در پنهان سازی و عمل بازگشت درایو مورد نظر بسیار بالاست به طوریکه با چند کلیک و در عرض چند ثانیه اینکار صورت میگیرد. علاوه بر پنهان سازی، این برنامه قادر است تا درایوها را نیز قفل کند و تنها فردی که دارای رمز عبور صحیح باشد می تواند وارد درایو شود. از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به امکان غیر فعال سازی اتوران درایوهای قابل حمل نظیر USB/Floppy درایو, CD/DVD درایو, RAM درایو و حتی HDD درایو اشاره نمود که شما با اینکار از سیستم خود در برابر خطر آلوده شدن آن توسط فایل های مخرب و همچنین نصب نرم افزارهای غیر مجاز حفاظت میکنید.

 

برخی از ویژگی های این نرم افزار:
جلوگیری از خطر آلوده شده سیستم با غیر فعالسازی اتواران درایوها
قابلیت غیر فعالسازی اتوران درایوهای قبل حمل و درایوهای اصلی
سرعت بسیار بالا در پنهان سازی و نمایش مجدد درایوها
امکان قرار دادن رمز عبور برای ورود به نرم افزار
امکان پنهان کردن درایوهای کامپیوتر
امکان قفل کردن درایوهای کامپیوتر
سازگاری با انواع ویندوزها
رابط کاربردی بسیار ساده
و …
روش نصب و کرک نرم افزار:
۱ – از قطع بودن اتصال سیستم به اینترنت مطمئن شوید و تا پایان مراحل زیر به اینترنت متصل نشوید.
۲ – با اجرای فایل ۱st.Disk.Drive.Protector.v3.8.exe به نصب نرم افزار بپردازید.
۳ – بعد از پایان مراحل نصب نرم افزار آنرا اجرا نکنید و سیستم را رستارت نمایید.
۴ – بعد از بالا آمدن سیستم بدون آنکه نرم افزار را اجرا کنید وارد پوشه ی Keygen شوید و فایل Keygen.exe را اجرا نمایید. (در ویندوز Vista و ۷ ابتدا بر روی فایل Patch.exe کلیک راست کنید و سپس گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید)
۵ – در پنجره ی ظاهر شده بر روی دکمه Genarate کلیک کنید تا کدی در کادر Serial ساخته شود.
۶ – پس از اینکار پنجره ی Keygen را نبندید و نرم افزار را اجرا نمایید.
۷ – وارد قسمت رجیستر نرم افزار شوید و کد ساخته شده در پنجره ی Keygen را در کادر سریال نرم افزار کپی کنید. (میتوانید از کلیدهای ترکیبی Ctrl+C برای Copy و Ctrl+V برای Paste استفاده کنید)
۸ – پس از اینکار از نرم افزار خارج شوید و پنجره ی Keygen را نیز ببندید.
۹ – حال وارد پوشه ی Patch شوید و فایل Patch.exe را در محل نصب برنامه کپی نمایید.
۱۰ – پس از آنکه فایل Patch.exe را کپی کردید آنرا اجرا کنید. (در ویندوز Vista و ۷ ابتدا بر روی فایل Patch.exe کلیک راست کنید و سپس گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید)
۱۱ – در پنجره ی ظاهر شده بر روی دکمه Patch کلیک کنید و منتظر بمانید تا مراحل رجیستر به پایان برسد و سپس پنجره را ببندید.
۱۲ – نرم افزار با موفقیت رجیستر شد. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که بعد از کرک نرم افزار هرگز نباید آنرا اپدیت کنید.