بازی سرگرم کننده , موضوعات گوناگون
پس از اینکه این بازی محبوب و زیبا برای تمامی کنسول ها ، گوشی ها ، تبلت ها و حتی کامپیوترهای شخصی منتشر شد ، این بار بازی پرندگان خشمگین برای کنسول پلی استیشن ۳ منتشر شده است. به همراه آموزش نصب بر روی کنسول در ادامه مطلب…

سایت فوردانلودز | www.4downloads.ir

دانلود این بازی زیبا در ادامه مطلب…

نکات مهم :قابلیت اجرا بر روی هارد اکسترنال: ندارد
قابلیت اجرا بر روی هارد اینترنال: دارد
قابلیت اجرای بر روی CFW 3.41 : ندارد
قابلیت اجرا بر روی CFW 3.55 : دارد

۱) این بازی بوسیله آخرین نسخه نرم افزار MultiMan تست شده است.

۲) روش نصب فایل های PKG به این صورت می باشد که فایل مربوطه را در مسیر اصلی درایو هارد دیسکی که بازی های شما در آن وجود دارد انتقال می دهید. به عنوان مثال اگر بازی های خود را در درایو D هارد اکسترنال خود دارید ، فایل های PKG را باید به آدرس D:/ منتقل کنید. نه داخل فولدری و نه در آدرسی دیگر. پس از متصل نمودن هارد دیسک خود به کنسول ، برای نصب آن باید به قسمت Games سپس Install Package Files مراجعه نمایید. در آنجا می توانید فایل مربوطه خود را نصب نمایید.

۳)  تمامی بازی های قرار گرفته بر روی وبسایت قابلیت اجرا در سیستم های هک شده PS3 را دارا می باشند. تنها کافی است که طبق توضیحات نصب هر بازی ، به نصب بازی در کنسول خود بپردازید و مشکلی از قبیل سالم نبودن فایل های پچ  و یا خراب بودن EBOOT نزدیک به صفر می باشد.

۴) برای آموزش هک کردن PS3 خود می توانید به فروم های تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید.

۵) نسخه پیشنهادی برای اجرای تمامی بازی ها ، فقط و فقط نسخه Kmeaw CFW 3.55 می باشد و سایر نسخه ها مورد تایید وبسایت فوردانلودز نمی باشند.

۶) قبل از دانلود هر بازی ، حتما بخش “نکات مهم” را به طور کامل و دقیق مرور نمایید.

توضیحات درباره اجرای بازی :

پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، ۲ فایل با پسوند PKG به شما داده می شود. این ۲ فایل را در فلش و یا هارد اکسترنال خود کپی کنید. دقت کنید که در هنگام کپی کردن ، در هیچ فولدری کپی نکنید و در روت کپی کنید. سپس در آپشن Install Package Files در کنسول خود رفته ، ابتدا فایل Angry-Birds-PSN www.4DOWNLOADS.ir . pkg و بعد Angry-Birds-FIX www.4DOWNLOADS.ir .pkg را نصب کنید. حال منوی بازی در کنار Game های شما اضافه می شود. می توانید به اجرای بازی بپردازید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم فوردانلودز امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.