آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار سودمند و کاربردی
اگر تا کنون از یک ماشین حساب پیشرفته و مهندسی‌ بی‌ بهره بوده اید و نمی‌‌توانستید عملیات بسیار پیچیده را با ماشین حساب‌ های ساده انجام دهید،از این پس میتوانید این کار را به اسانی‌ و دقت بالا انجام دهید.از این پس فوردانلودز با نرم افزاری که در اختیار شما عزیزان قرار داده هر عملیاتی که دلتان میخواهد را میتوانید با این ماشین حساب انجام دهید.
فوردانلودز کار را برای افرادی که تمایل دارند محاسبات پیچیده و مهندسی‌ انجام دهند با این نرم افزار پیشرفته راحتر کرده است.
این اولین ماشین حسابی‌ است که محاسبات و کامپایل کردن فایل‌های اجرأ را انجام میدهد و دارای ویژگی‌‌های غنی است که به شما اجازه میدهد محاسبات را تنها برای خودتان انجام دهید و اگر تمایل داشتید آن را بین دوستان خود به اشتراک بگذارید.این ماشین حساب توانایی این را دارد که هر دو عملیات جبری و محاسباتی را به صورت دقیق و کامل انجام دهد وقابلیت حمایت از ۱۰۰تابع،پشتیبانی‌ از جمله‌های جبری،مثلثاتی،هایپربولیک،توابع آماری و… را دارد و علاوه بر آن شامل مجموعه‌ای از ابزار‌های قدرتمند است.
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

ویژگی‌‌های این نرم افزار جذاب و قوی عبارتند از:

حل کردن مشکلات محاسباتی شما
اجتناب از محاسبات تکراری و صرفه جوئی در وقت شما
توانایی ذخیره کردن محاسبات شما و استفاده مجدد در هر زمان که شما بخواهید
تبلیغ وبلاگ خود و یا وب سایت،از ویژگی‌‌ های منحصر به فرد این نرم افزار این است که میتواند لوگو و آدرس وبلاگ و سایت خود را در پنجره اصلی‌ این ماشین حساب قرار دهید و این ماشین حساب سایت شما را در بین سایت ‌های دانلود به طور قوی‌ای حمایت خواهد کرد.
و … .

شما کاربران گرامی سایت فوردانلودز میتوانید با مراجعه به ادامه مطلب , این نرم افزار را دریافت کنید.