آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار مديريت دانلود
تا به حال حتما به یوتیوپ سر زده اید یوتیوپ (YouTube) یکی از به روزترین و جالب ترین سایت دانلود ویدیو کلیپ و کلیپ های کوتاه میباشد در این سایت جدیدترین کلیپ های به روز شده را بین تمامی افراد دنیا به اشتراک میگذارند تا همه بتوانند هم آن را به صورت آنلاین تماشا کنند و هم بتوانند دانلود کنند البته دانلود کلیپ از یوتیوپ (YouTube) مستلزم داشتن نرم افزار میباشد که سایت فوردانلودز نرم افزاری قدرتمند را در زمینه دانلود این کلیپ های زیبا ارائه میدهد.
باید ابن نکته را هم در نظر داشت که نرم افزار های مدیریت دانلود فراوانی سعی می کنند با تکنولوژی خود امکان دانلود این ویدئو ها با سرعت بالا را فراهم سازند ؛ اما همواره این نرم افزار ها بعد از مدتی از طریق یوتیوب شناسایی و از فعالیت آنها جلوگیری می شود.
نام این نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه دانلود ویدیو کلیپ ها YouTubeGet 5.7 میباشد که بسیار سریع عمل میکند
با YouTubeGet 5.7 فقط با دادن لینک آدرس ویدئو کلیپ می توانید بعد از چند ثانیه لینک اصلی را به دست آورید و با سرعتی فوق العاده آن را دانلود نمایید.
ویدئو های اجرایی در یوتیوب با فرمت فلش (FLV) می باشند و سخت میشود نرم افزاری پیدا کرد که با آن بتوانید فرمت FLV را اجرا کنید به همین دلیل YouTubeGet 5.7 از این لحاظ نیز کامل طراحی گشته است به این صورت که می تواند بلافاصله فرمت ویدئویی فلش را به فرمت های مختلف ویدئویی همانند AVI, WMV, MOV و غیره تبدیل نماید.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

ویژگی های کلیدی این نرم افزار :

جستجوی ویدئو کلیپ مورد نظر خود در بین هزاران ویدئو کلیپ
تبدیل فرمت FLV به AVI , WMV , MOV , MP4 , 3GP و …
رابط کاربری بسیار آسان و راحت
سرعت فوق العاده در دانلود ویدیو کلیپ
توانایی دانلود ویدئو کلیپ های یوتیوب به تلفن همراه
دانلود به صورت مستقیم با یافتن هوشمند لینک اصلی ویدئو
سرعت پاسخگویی فوق العاده به فرامین و سرعت اجرای عالی
پشتیبانی از تمامی محصولات مایکروسافت به ویژه ویندوز محبوب Se7en