آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار گرافیک
نرم افزار هایی که تا کنون برای ویرایش عکس ها ساخته شده اند و ما با آنها کار کرده ایم ، نرم افزار هایی بوده اند که می توانند روی عکسی خاص و تنها یک عکس در یک زمان ، ویرایش انجام دهند و قابلیت اینکه روی به عنوان مثال هزاران تصویر عمل ویرایش را انجام دهند را دارا نمی باشند. اما نرم افزاری که در فوردانلودز برای شما آماده کرده ایم نرم افزاری برای ویرایش و تغییر بر روی هر تعداد تصویر به طور هم زمان و با یک کلیک می باشد که در بعضی موارد این نرم افزار بسیار مورد نیاز و کاربردی است که بسیاری از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری می نماید.
نرم افزار BatchPhoto یک ابزار قدرتمند برای دستکاری و ویرایش عکس ها می باشد که اصلاح، حاشیه گذاری، تغییر شکل، اضافه کردن افکت و تغییر نام هزاران عکس به صورت همزمان را آسان می سازد. به جای اینکه عکس ها را تک تک ویرایش و تنظیم کنید، این نرم افزار ویرایش تصاویر به شما امکان می دهد تا گروهی از عکس های مختلف را انتخاب کرده، یک دسته ویرایش Photo Editor و اصلاح را در نظر بگیرید، و بر روی آن گروه عکس گرافیک اعمال کنید.

وب سایت فارسی<br />
زبان برای دانلود ها |<br />
www.4downloads.ir

ویژگی های نرم افزار :
فیلتر های گرافیکی نرم افزار Batch Photo
– حاشیه گذاری: اضافه کردن تاریخ، نظرات و واتر مارک یا کپی رایت
– تغییر شکل‌: تغییر سایز، چرخش اتوماتیک عکس های (جدید)، برش و …
– دست کاری و اصلاح: تنظیم روشنایی، دقت عکس، کانتراست، رنگ، کاهش نویز و …
– اضافه کردن برخی افکت ها: حالت قرمز قهوه ای (عکس های قدیمی)، سیاه سفید کردن، اضافه کردن قاب، طرح چوبی،‌ نقاشی روغنی، سایه دار کردن، چرخش عکس و …