آرشيو کامپیوتر , آيكون , دانلود نرم افزار , نرم افزار طراحی
Xialis IconWorkshop به عنوان یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای نوشته شده در زمینه ی مدیریت و طراحی و کار با آیکونها است! توانایی های حرفه ای و فوق العاده ی این نرم افزار برای کاربرانی که تا به حال با آن کار کرده اند انکار ناپذیر است . با توانایی های این نرم افزار قوی بیشتر آشنا میشویم:
استفاده از ابزارهای تمام حرفه ای برای طراحی:

ویراستار حرفه ای موجود در نرم افزار Icon Workshop با توانایی های فراوان به ما  این امکان را می دهد که به آسانی و با یک دستور فرمتهای تصویری بسازیم و کارهایی مانند تغییر سایز و تنظیم آیکون و استفاده از فیلترهای تصویری بیشمار و افکتهای زیبا و فراوان این نرم افزار و تغییر رنگهای گوناگون را به راحتی انجام دهیم!
تمامی ابزارها در محیط در دسترس هستند و به آسانی میتوانید با محیط برنامه ارتباط برقرار کنید. Help موجود در این برنامه از ابتدا تا انتهای کار با شماست و کارکرد های برنامه را در سطوح مبتدی و متوسطه و حرفه ای آموزش میدهد! این برنامه فرمتهای PSD فتوشاپ را هم همراه با تمامی لایه ها پشتیبانی میکند.

ساخت آیکونهای حرفه ای تحت سیستم عامل ویندوز:

ساخت آیکونها با کیفیت ویندوز Xp ! حتما از تفاوت موجود بین آیکونهای ویندوز Xp و آیکون های سایر ویندوز ها مطلع هستید! این نرم افزار توسط Editor بسیار قدرتمندش امکان ساخت چنین آیکونهای با کیفیتی را به شما میدهد.

تبدیل فرمت آیکونهای مکینتاش به فرمت قابل قبول در ویندوز ازدیگر ویژگی های خوب این نرم افزار میباشد.
به آسانی مبتوانید توسط این نرم افزار هر تصویری از هر فرمتی(PSD, PNG, BMP, JPEG, GIF و….) رو با کیفیتهای ۱۶ رنگ تا ۲۵۶ رنگ به آیکون تبدیل کنید. همچنین قادر هستید که از داخل آیکونهای زیبا تصاویر را بیرون بکشید که در مواقعی این ویژگی بسیار مفید خواهد بود.


[
دانلود – با حجم ۲۲٫۶۹ مگابایــت
]
[ پســـورد :
www.4downloads.ir – به کوچک بودن حروف دقت نمائید ]