آرشيو کامپیوتر , دانلود نرم افزار , نرم افزار سودمند و کاربردی , نرم افزار قفل گذار
آمار نشان می دهد که سالانه حدود ۴۰% فروش صنعت نرم افزار با کپی غیر قانونی و کرک کردن آنها از بین می رود . حال شما به عنوان تولید کننده ی نرم افزار برای رعایت حق کپی رایت خود چه می کنید ؟ برای ارائه نسخه ی آزمایشی به مشتریان و بازدیدکنندگان از چه روشی استفاده می کنید ؟SerialShield SDK نام نرم افزار قدرتمند دیگری در این زمینه می باشد که به شما امکان آن را می دهد تااز روش های مختلفی نرم افزار آزمایشی خود را کد گذاری کرده و کار را برای کرکرها دشوار نمایید . این نرم افزار از کدهای متعددی برای شکست دادن بسیاری از Debugger ها و مونیتورها برای ممانعت از جاسوسی کد شما استفاده می کنید ( Debugger هایی مانند W32Dasm, SoftIce, TRW 2000, InCTRL5, Turbo Debugger, Sourcer, Filemon, ExeSpy, ResSpy, RegMon و Memory Monitor و …)

برخی از ویژگی های این محصول شرکت Ionworx Technology :

ایجاد محدودیت هایی مانند اجازه دادن برای اجرا تنها تا تاریخ های معینی , برای تعداد روز معینی و برای تعداد دفعات اجرای معینی . همچنین با زیر نظر داشتن ساعت سیستم امکان دستکاری آن برای حقه زدن نرم افزار را از کاربر می گیرد .

استفاده از سیستم کد گذاری بر حسب MachineID و همچنین استفاده از سیستم کد گذاری امن  AES Rijndael برای جلوگیری هرچه بیشتر از لو نرفتن سریال .

سیستم اینترنتی SerialShield که به کاربر اجازه می دهد شماره سریال نسخه ی نهایی را از طریق Email دریافت کنید .

مجهز به Serial ID Generator .

سازگاری با ویندوز های Win9x, Win2000, WinXP, Win2003 Server و ۶۴ بیتی و همچنین سازگاری با محیط های .NET و Win32 .

همانطور که می دانید بزرگترین نرم افزار های نوشته شده توسط قویترین تیم های نرم افزاری دنیا در مقابل رعایت نکردن حق کپی رایت حرفی برای گفتن نداشتند و مغلوب بسیاری از کرکرها شدند . استفاده از این چنین نرم افزارهایی نیز بدان معنا نیست که محصول شما به هیچ وجه کرک نخواهد شد ! بلکه تنها کار را دشوار می کند .

 


[
دانلود – با حجم ۲٫۵۵ مگابایــت
]
[ پســـورد :
www.4downloads.ir – به کوچک بودن حروف دقت نمائید ]